Dlaczego jestem trenerem personalnym?

Ze sportem jestem związany od bardzo dawna, praktycznie od wczesnych lat dziecięcych. Zawsze ruch i aktywność fizyczna były moją pasją i sprawiały mi przyjemność, z czasem zacząłem się angażować w liczne zawody sportowe, w tym Zawody kulturystyki i oczywiste było dla mnie to, że moją karierę zawodową także muszę związać ze sportem. Aktywność fizyczna jest tym, co mnie napędza i daje mi wewnętrzną energię do tego, aby cały czas iść naprzód. Obecnie pracuje jako Instruktor Fitness oraz prowadzę działalność jako Trener Personalny i staram się przekonać innych o tym, że osiągniecie celu jest na wyciągnięcie ręki, jeśli tylko nie boimy się ciężkiej pracy. Na dzień dzisiejszy posiadam wieloletnie doświadczenie jako trener personalny, współpracowałem z wieloma osobami, które chciały spełnić swoje marzenie o wzięciu udziału w zawodach, o szczupłej sylwetce lub też muskulaturze. Jeśli sport jest dla Ciebie pasją i chcesz ćwiczyć w sposób profesjonalny, ale nie wiesz jak – skontaktuj się ze mną.

Najważniejsze to zacząć

Oprócz ogromnej pasji do aktywności fizycznej posiadam także liczne kursy oraz szkolenia wraz z certyfikatami. Dokumenty te potwierdzają nabyte przeze mnie umiejętności i dają gwarancję tego, że prowadzone przeze mnie zajęcia będą w pełni profesjonalne. Podczas zajęć zawsze staram się dbać o wewnętrzną motywację osób, które trenuje, zawsze też staram się dobierać całkowicie spersonalizowany zestaw ćwiczeń, który przybliży nas do zamierzonego celu. Wiem, że czasem najtrudniejszy jest pierwszy krok – jeśli jednak zdecydujesz się na ćwiczenia ze mną – na pewno tego nie pożałujesz. Oprócz pracy nad ciałem i kondycją zawsze dokładam wszelkich starań do tego, aby atmosfera na treningach była jak najbardziej pozytywna i naładowana dobrą energią. Dzięki temu treningi nie są jedynie jednym z kroków do osiągnięcia celu, ale są też przyjemnością.

Bardzo chętnie zarażę Cię moją motywacją i moim zamiłowaniem do sportu, a także pokaże Ci, że cel, jaki sobie założyłeś jak najbardziej jest do osiągnięcia – trzeba tylko wybrać właściwą drogę jego realizacji.

Zapraszam na wspólne ćwiczenia.